~~ * HePsİ GüZeL HePsİ ÖzEl *~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~ * HePsİ GüZeL HePsİ ÖzEl *~~

~~~~ Hepsicilerin Tek ßuluşma Noktası~~~~

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gülçin:hiçbir yere gitmedim

2 posters
YazarMesaj
ggüllççin
SÜPPERR GÜLÇİNCİİİ
SÜPPERR GÜLÇİNCİİİ
ggüllççin

Rep :
gülçin:hiçbir yere gitmedim Left_bar_bleue999 / 100999 / 100gülçin:hiçbir yere gitmedim Right_bar_bleue

gülçin:hiçbir yere gitmedim Empty
MesajKonu: gülçin:hiçbir yere gitmedim   gülçin:hiçbir yere gitmedim EmptyPtsi Ocak 19, 2009 1:41 pm

15.01.09 tarihli Milliyet gazetesi- Cafe ekinde yer alan haberinde Gülçin ile ilgili kısa bir röportaj bulunmaktadır.. Habere göre;

HEPSİ Grubu’nun üyesi Gülçin Ergül, şu an Dubai’de balayında olduğu için gruptan ayrıldığı yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Sağlık sorunları nedeniyle grubun iki konserine katılamayacağını belirten Ergül, “Bu haberi kimin nereden uydurduğunu ben de bilmek isterim, bir falıma baktırayım” dedi.
ERGÜL, “Son röportajlarımda evliliğe sıcak baktığımı söylemiştim. Fakat benim bile bilmediğim bir şeyin haberi uydurulmuş, sadece çok sevdiğim bir erkek arkadaşım olduğu doğru. Dubai de sık sık seyahat ettiğim bir yer. Bu tarz haberler yapılmaya devam edilirse hukuki yollara başvuracağım” diye konuştu.
https://hepsicilerin-yeri.yetkinforum.com
yasemin_ecem
CO - Admin
CO - Admin
yasemin_ecem

İş/Hobiler : grup hepsi
Lakap : yoshy
Rep :
gülçin:hiçbir yere gitmedim Left_bar_bleue350 / 100350 / 100gülçin:hiçbir yere gitmedim Right_bar_bleue

gülçin:hiçbir yere gitmedim Empty
MesajKonu: Geri: gülçin:hiçbir yere gitmedim   gülçin:hiçbir yere gitmedim EmptyPerş. Ocak 22, 2009 10:08 pm

sağol canım

gülçin:hiçbir yere gitmedim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-